IPB65R660CFDATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPB65R660CFDATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPB65R660CFDATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 650V 6A TO263
Podatkovni listi: IPB65R660CFDATMA1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IPB65R660CFDATMA1
Številka dela IPB65R660CFDATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 650V 6A TO263 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4301 pcs Podatkovni list IPB65R660CFDATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 200µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D²PAK (TO-263AB)
Serija CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 660 mOhm @ 2.1A, 10V
Odmik moči (maks.) 62.5W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)