IPB65R310CFDATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPB65R310CFDATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPB65R310CFDATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 650V 11.4A TO263
Podatkovni listi: IPB65R310CFDATMA1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IPB65R310CFDATMA1
Številka dela IPB65R310CFDATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 650V 11.4A TO263 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79709 pcs Podatkovni list IPB65R310CFDATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 400µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D²PAK (TO-263AB)
Serija CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 310 mOhm @ 4.4A, 10V
Odmik moči (maks.) 104.2W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)