IPB65R310CFDAATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPB65R310CFDAATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPB65R310CFDAATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH TO263-3
Podatkovni listi: IPB65R310CFDAATMA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPB65R310CFDAATMA1
Številka dela IPB65R310CFDAATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH TO263-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56234 pcs Podatkovni list IPB65R310CFDAATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 440µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D²PAK (TO-263AB)
Serija Automotive, AEC-Q101, CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 310 mOhm @ 4.4A, 10V
Odmik moči (maks.) 104.2W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena SP000879440
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1110pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 41nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V
natančen opis N-Channel 650V 11.4A (Tc) 104.2W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263AB) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 11.4A (Tc)