IPD90P03P404ATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPD90P03P404ATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPD90P03P404ATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET P-CH 30V 90A TO252-3
Podatkovni listi: IPD90P03P404ATMA1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IPD90P03P404ATMA1
Številka dela IPD90P03P404ATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET P-CH 30V 90A TO252-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65662 pcs Podatkovni list IPD90P03P404ATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 253µA Vgs (Max) ±20V