IPD90R1K2C3ATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPD90R1K2C3ATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPD90R1K2C3ATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 900V 5.1A TO-252
Podatkovni listi: IPD90R1K2C3ATMA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPD90R1K2C3ATMA1
Številka dela IPD90R1K2C3ATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 900V 5.1A TO-252 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72858 pcs Podatkovni list IPD90R1K2C3ATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 310µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO252-3
Serija CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.2 Ohm @ 2.8A, 10V
Odmik moči (maks.) 83W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena IPD90R1K2C3ATMA1CT
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 710pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 28nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 900V