IPD90P04P405ATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPD90P04P405ATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPD90P04P405ATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET P-CH 40V 90A TO252-3
Podatkovni listi: IPD90P04P405ATMA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPD90P04P405ATMA1
Številka dela IPD90P04P405ATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET P-CH 40V 90A TO252-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73057 pcs Podatkovni list IPD90P04P405ATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO252-3-313
Serija OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.7 mOhm @ 90A, 10V
Odmik moči (maks.) 125W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena IPD90P04P405ATMA1CT
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 10300pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 154nC @ 10V
Vrsta FET P-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 40V