IPN50R650CEATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPN50R650CEATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPN50R650CEATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CHANNEL 500V 9A SOT223
Podatkovni listi: IPN50R650CEATMA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPN50R650CEATMA1
Številka dela IPN50R650CEATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CHANNEL 500V 9A SOT223 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 229870 pcs Podatkovni list IPN50R650CEATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 150µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-SOT223
Serija CoolMOS™ CE Rds On (Max) @ Id, Vgs 650 mOhm @ 1.8A, 13V
Odmik moči (maks.) 5W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-223-3 Druga imena IPN50R650CEATMA1-ND
IPN50R650CEATMA1TR
SP001434880
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 342pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 15nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 13V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V