IPN50R950CEATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPN50R950CEATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPN50R950CEATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka CONSUMER
Podatkovni listi: IPN50R950CEATMA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPN50R950CEATMA1
Številka dela IPN50R950CEATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis CONSUMER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 259620 pcs Podatkovni list IPN50R950CEATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 100µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-SOT223
Serija CoolMOS™ CE Rds On (Max) @ Id, Vgs 950 mOhm @ 1.2A, 13V
Odmik moči (maks.) 5W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-223-3 Druga imena IPN50R950CEATMA1-ND
IPN50R950CEATMA1TR
SP001461198
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 231pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 10.5nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 13V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V