IPN60R2K1CEATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPN60R2K1CEATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPN60R2K1CEATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET NCH 600V 3.7A SOT223
Podatkovni listi: IPN60R2K1CEATMA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPN60R2K1CEATMA1
Številka dela IPN60R2K1CEATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET NCH 600V 3.7A SOT223 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 210160 pcs Podatkovni list IPN60R2K1CEATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 60µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-SOT223
Serija CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.1 Ohm @ 800mA, 10V
Odmik moči (maks.) 5W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SOT-223-3 Druga imena IPN60R2K1CEATMA1CT
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 140pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 6.7nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET Super Junction
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V