IRU1010-25CY
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IRU1010-25CY
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT223
Podatkovni listi: IRU1010-25CY.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije IRU1010-25CY
Številka dela IRU1010-25CY Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT223 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4289 pcs Podatkovni list IRU1010-25CY.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.3V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 7V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA PSRR 70dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena *IRU1010-25CY delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A SOT-223 Trenutni - izhod 1A