IRU1010-33CDTR
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRU1010-33CDTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IRU1010-33CDTR
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 1A DPAK
Podatkovni listi: IRU1010-33CDTR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije IRU1010-33CDTR
Številka dela IRU1010-33CDTR Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IC REG LINEAR 3.3V 1A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4182 pcs Podatkovni list IRU1010-33CDTR.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.3V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 7V
Paket naprave za dobavitelja D-Pak Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 70dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena IRU101033CD delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A D-Pak Trenutni - izhod 1A