IRU1010-33CP
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IRU1010-33CP
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IC REG LIN 3.3V 1A 2-UTHINPAK
Podatkovni listi: IRU1010-33CP.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije IRU1010-33CP
Številka dela IRU1010-33CP Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IC REG LIN 3.3V 1A 2-UTHINPAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4239 pcs Podatkovni list IRU1010-33CP.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.3V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 7V
Paket naprave za dobavitelja 2-Ultra Thin-Pak Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer 2-Ultra Thin-Pak™ PSRR 70dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena *IRU1010-33CP delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A 2-Ultra Thin-Pak Trenutni - izhod 1A