SPI35N10
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
SPI35N10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPI35N10
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 35A I2PAK
Podatkovni listi: SPI35N10.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SPI35N10
Številka dela SPI35N10 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 100V 35A I2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5634 pcs Podatkovni list SPI35N10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 83µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO262-3-1
Serija SIPMOS® Rds On (Max) @ Id, Vgs 44 mOhm @ 26.4A, 10V
Odmik moči (maks.) 150W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Druga imena SP000013852
SPI35N10X
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1570pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 65nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V