SPI47N10L
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
SPI47N10L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPI47N10L
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 47A I2PAK
Podatkovni listi: SPI47N10L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije SPI47N10L
Številka dela SPI47N10L Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 100V 47A I2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5945 pcs Podatkovni list SPI47N10L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 2mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO262-3-1
Serija SIPMOS® Rds On (Max) @ Id, Vgs 26 mOhm @ 33A, 10V
Odmik moči (maks.) 175W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Druga imena SP000013952
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2500pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 135nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis N-Channel 100V 47A (Tc) 175W (Tc) Through Hole PG-TO262-3-1 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 47A (Tc)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SPI21N50C3XKSA1
SPI21N50C3XKSA1
Proizvajalci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis: MOSFET N-CH 560V 21A I2PAK
Na zalogi: 32098 pcs
Prenesi: SPI21N50C3XKSA1.pdf
RFQ
SPI73N03S2L-08
SPI73N03S2L-08
Opis: MOSFET N-CH 30V 73A I2PAK
Na zalogi: 4509 pcs
Prenesi: SPI73N03S2L-08.pdf
RFQ
SPI47N10
SPI47N10
Opis: MOSFET N-CH 100V 47A I2PAK