SPI47N10
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
SPI47N10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPI47N10
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 47A I2PAK
Podatkovni listi: SPI47N10.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije SPI47N10
Številka dela SPI47N10 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 100V 47A I2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5181 pcs Podatkovni list SPI47N10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 2mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO262-3-1
Serija SIPMOS® Rds On (Max) @ Id, Vgs 33 mOhm @ 33A, 10V
Odmik moči (maks.) 175W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Druga imena SP000013951
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2500pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 105nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V