BF22140-24B
JKL Components CorporationJKL Components Corporation
BF22140-24B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BF22140-24B
Proizvajalec / znamka: JKL Components Corporation
Opis izdelka CCFL WH LAMP 730V 5MA 2.2X140MM
Podatkovni listi: BF22140-24B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BF22140-24B
Številka dela BF22140-24B Proizvajalec JKL Components Corporation
Opis CCFL WH LAMP 730V 5MA 2.2X140MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11593 pcs Podatkovni list BF22140-24B.pdf
Napetost 730V (Start), 340V (Operating) Tip CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Velikost / dimenzija 2.2mm x 140mm Serija -
Izhod 38000 cd/m2 Druga imena 289-1053
BF2214024B
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Živo srebro Contains Mercury
natančen opis CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp 730V (Start), 340V (Operating) 5mA 38000 cd/m2 2.2mm x 140mm Tok 5mA