BF22160-24B
JKL Components CorporationJKL Components Corporation
BF22160-24B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BF22160-24B
Proizvajalec / znamka: JKL Components Corporation
Opis izdelka CCFL WH LAMP 800V 5MA 2.2X160MM
Podatkovni listi: BF22160-24B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BF22160-24B
Številka dela BF22160-24B Proizvajalec JKL Components Corporation
Opis CCFL WH LAMP 800V 5MA 2.2X160MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13108 pcs Podatkovni list BF22160-24B.pdf
Napetost 800V (Start), 370V (Operating) Tip CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Velikost / dimenzija 2.2mm x 160mm Serija -
Izhod 38000 cd/m2 Druga imena 289-1136
BF2216024B
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Živo srebro Contains Mercury
natančen opis CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp 800V (Start), 370V (Operating) 5mA 38000 cd/m2 2.2mm x 160mm Tok 5mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BF2040RE6814HTSA1
BF2040RE6814HTSA1
Proizvajalci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis: MOSFET N-CH 8V 40MA SOT-143R
Na zalogi: 5296 pcs
Prenesi: BF2040RE6814HTSA1.pdf
RFQ
BF2125
BF2125
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FERRITE CORE 107 OHM HINGED
Na zalogi: 73588 pcs
Prenesi: BF2125.pdf
RFQ
BF22258-25B
BF22258-25B
Proizvajalci: JKL Components Corporation
Opis: CCFL WH LAMP 1700V 5MA 2.2X258MM
Prenesi: BF22258-25B.pdf
Opis: CCFL WH LAMP 730V 5MA 2.2X140MM
Prenesi: BF22140-24B.pdf
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FERRITE CORE 94 OHM HINGED