BF22312-45B
JKL Components CorporationJKL Components Corporation
BF22312-45B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BF22312-45B
Proizvajalec / znamka: JKL Components Corporation
Opis izdelka CCFL WH LAMP 1160V 5MA 2.2X312MM
Podatkovni listi: BF22312-45B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BF22312-45B
Številka dela BF22312-45B Proizvajalec JKL Components Corporation
Opis CCFL WH LAMP 1160V 5MA 2.2X312MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10508 pcs Podatkovni list BF22312-45B.pdf
Napetost 1160V (Start), 750V (Operating) Tip CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Velikost / dimenzija 2.2mm x 312mm Serija -
Izhod 30000 cd/m2 Druga imena 289-1172
BF2231245B
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Živo srebro Contains Mercury
natančen opis CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp 1160V (Start), 750V (Operating) 5mA 30000 cd/m2 2.2mm x 312mm Tok 5mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BF2223
BF2223
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FERRITE CORE 250 OHM HINGED 10MM
Na zalogi: 36155 pcs
Prenesi: BF2223.pdf
RFQ
BF240_D74Z
BF240_D74Z
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: TRANSISTOR RF NPN 40V 50MA TO-92
Na zalogi: 5901 pcs
Prenesi:
RFQ
BF240_J35Z
BF240_J35Z
Opis: TRANS RF NPN 40V 50MA TO-92
Prenesi:
BF22140-24B
BF22140-24B
Proizvajalci: JKL Components Corporation
Opis: CCFL WH LAMP 730V 5MA 2.2X140MM
Prenesi: BF22140-24B.pdf
Proizvajalci: N/A
Opis: TRANS NPN 40V 25MA SOT54