MC8640THJ1250HE
pregled izdelka
Številka dela: MC8640THJ1250HE
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MPU MPC86XX 1.25GHZ 994FCCBGA
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 205 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 205 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
24 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MC8640THJ1250HE
Številka dela MC8640THJ1250HE Proizvajalec N/A
Opis IC MPU MPC86XX 1.25GHZ 994FCCBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 205 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 1.8V, 2.5V, 3.3V USB -
Hitrost 1.25GHz Serija MPC86xx
Varnostne funkcije - SATA -
RAM kontrolorji DDR, DDR2 Druga imena 935343662557
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA) Število jezov / širina vodila 1 Core, 32-Bit
Grafično pospeševanje No Ethernet 10/100/1000 Mbps (4)
Krmilniki zaslona in vmesnika - natančen opis PowerPC e600 Microprocessor IC MPC86xx 1 Core, 32-Bit 1.25GHz