MC8640THX1067NC
pregled izdelka
Številka dela: MC8640THX1067NC
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MPU MPC86XX 1.067GHZ 994BGA
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MC8640THX1067NC
Številka dela MC8640THX1067NC Proizvajalec N/A
Opis IC MPU MPC86XX 1.067GHZ 994BGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5876 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 1.8V, 2.5V, 3.3V USB -
Paket naprave za dobavitelja 994-FCCBGA (33x33) Hitrost 1.067GHz
Serija MPC86xx Varnostne funkcije -
SATA - RAM kontrolorji DDR, DDR2
Pakiranje Bulk Paket / primer 994-BCBGA, FCCBGA
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA) Število jezov / širina vodila 1 Core, 32-Bit
Grafično pospeševanje No Ethernet 10/100/1000 Mbps (4)
Krmilniki zaslona in vmesnika - natančen opis PowerPC e600 Microprocessor IC MPC86xx 1 Core, 32-Bit 1.067GHz 994-FCCBGA (33x33)