MC8640THX1250HE
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC8640THX1250HE
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MPU MPC86XX 1.25GHZ 994FCCBGA
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije MC8640THX1250HE
Številka dela MC8640THX1250HE Proizvajalec N/A
Opis IC MPU MPC86XX 1.25GHZ 994FCCBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4807 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 1.8V, 2.5V, 3.3V USB -
Paket naprave za dobavitelja 994-FCCBGA (33x33) Hitrost 1.25GHz
Serija MPC86xx Varnostne funkcije -
SATA - RAM kontrolorji DDR, DDR2
Pakiranje Tray Paket / primer 994-BCBGA, FCCBGA
Druga imena 935314246557 delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število jezov / širina vodila 1 Core, 32-Bit Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Grafično pospeševanje No
Ethernet 10/100/1000 Mbps (4) Krmilniki zaslona in vmesnika -
natančen opis PowerPC e600 Microprocessor IC MPC86xx 1 Core, 32-Bit 1.25GHz 994-FCCBGA (33x33) Core procesor PowerPC e600