MRFE6VP6300HR5
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MRFE6VP6300HR5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka FET RF 2CH 130V 230MHZ NI780-4
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 909 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 909 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MRFE6VP6300HR5
Številka dela MRFE6VP6300HR5 Proizvajalec N/A
Opis FET RF 2CH 130V 230MHZ NI780-4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 909 pcs Podatkovni list
Napetost - preskus 50V Napetost - ocenjena 130V
Vrsta tranzistorja LDMOS (Dual) Paket naprave za dobavitelja NI-780-4
Serija - Moč - izhod 300W
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer NI-780-4
Druga imena MRFE6VP6300HR5DKR Slika hrupa -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Gain 26.5dB
Pogostost 230MHz natančen opis RF Mosfet LDMOS (Dual) 50V 100mA 230MHz 26.5dB 300W NI-780-4
Trenutna ocena - Tok - preskus 100mA