MRFE6VP6600NR3
pregled izdelka
Številka dela: MRFE6VP6600NR3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka TRANS RF LDMOS 600W 50V
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MRFE6VP6600NR3
Številka dela MRFE6VP6600NR3 Proizvajalec N/A
Opis TRANS RF LDMOS 600W 50V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1234 pcs Podatkovni list
Napetost - preskus 50V Napetost - ocenjena 133V
Vrsta tranzistorja LDMOS (Dual) Paket naprave za dobavitelja OM780-4
Serija - Moč - izhod 600W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer OM780-4
Druga imena 935312987528
MRFE6VP6600NR3-ND
MRFE6VP6600NR3TR
Slika hrupa -
Gain 24.7dB Pogostost 230MHz
natančen opis RF Mosfet LDMOS (Dual) 50V 100mA 230MHz 24.7dB 600W OM780-4 Trenutna ocena -
Tok - preskus 100mA