MRFE6VP8600HR5
pregled izdelka
Številka dela: MRFE6VP8600HR5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka FET RF 2CH 130V 860MHZ NI-1230
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 395 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 395 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MRFE6VP8600HR5
Številka dela MRFE6VP8600HR5 Proizvajalec N/A
Opis FET RF 2CH 130V 860MHZ NI-1230 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 395 pcs Podatkovni list
Napetost - preskus 50V Napetost - ocenjena 130V
Vrsta tranzistorja LDMOS (Dual) Paket naprave za dobavitelja NI-1230
Serija - Moč - izhod 125W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer NI-1230
Druga imena 935321656178
MRFE6VP8600HR5TR
Slika hrupa -
Gain 19.3dB Pogostost 860MHz
natančen opis RF Mosfet LDMOS (Dual) 50V 1.4A 860MHz 19.3dB 125W NI-1230 Trenutna ocena -
Tok - preskus 1.4A Številka osnovnega dela MRFE6VP8600