N74F757D,602
pregled izdelka
Številka dela: N74F757D,602
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SO
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije N74F757D,602
Številka dela N74F757D,602 Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4558 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-SO
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda Open Collector
Druga imena 568-3183-5
N74F757D
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število elementov 2 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Non-Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Trenutna - izhodna visoka, nizka -, 64mA Številka osnovnega dela 74F757