N74F804D,602
pregled izdelka
Številka dela: N74F804D,602
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC GATE NAND 6CH 2-INP 20SO
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije N74F804D,602
Številka dela N74F804D,602 Proizvajalec N/A
Opis IC GATE NAND 6CH 2-INP 20SO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4444 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-SO
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Druga imena 568-3187-5
N74F804D
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število vhodov 2
Število vezij 6 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 4.5ns @ 5V, 50pF
Vrsta logike NAND Gate Logična raven - nizka 0.8V
Logična raven - visoka 2V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis NAND Gate IC 6 Channel 20-SO
Trenutna - izhodna visoka, nizka 48mA, 48mA Številka osnovnega dela 74F804