N74F786D,602
pregled izdelka
Številka dela: N74F786D,602
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC ASYNC BUS ARBITER 16-SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije N74F786D,602
Številka dela N74F786D,602 Proizvajalec N/A
Opis IC ASYNC BUS ARBITER 16-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5984 pcs Podatkovni list
Napajalna napetost 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 16-SO
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 568-3185-5
N74F786D
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število bitov 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Bus Arbiter Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Bus Arbiter IC 16-SO Številka osnovnega dela 74F786
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
N74F786D,623
N74F786D,623
Proizvajalci: N/A
Opis: IC ARBITER BUS 5.5V 16SOIC