PLV1K220MDL1TD
NichiconNichicon
PLV1K220MDL1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLV1K220MDL1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 22UF 20% 80V T/H
Podatkovni listi: 1.PLV1K220MDL1TD.pdf2.PLV1K220MDL1TD.pdf3.PLV1K220MDL1TD.pdf4.PLV1K220MDL1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PLV1K220MDL1TD
Številka dela PLV1K220MDL1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 22UF 20% 80V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 80V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija PLV
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.3A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-4576-2 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF 80V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 22µF