UHV1E680MDD1TA
NichiconNichicon
UHV1E680MDD1TA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHV1E680MDD1TA
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UHV1E680MDD1TA.pdf2.UHV1E680MDD1TA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UHV1E680MDD1TA
Številka dela UHV1E680MDD1TA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 896554 pcs Podatkovni list 1.UHV1E680MDD1TA.pdf2.UHV1E680MDD1TA.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UHV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 144mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 360mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 230 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 68µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 68µF Aplikacije General Purpose