UHV1E681MPD1TD
NichiconNichicon
UHV1E681MPD1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHV1E681MPD1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UHV1E681MPD1TD.pdf2.UHV1E681MPD1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UHV1E681MPD1TD
Številka dela UHV1E681MPD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 209111 pcs Podatkovni list 1.UHV1E681MPD1TD.pdf2.UHV1E681MPD1TD.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UHV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.089A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 30 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 680µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 680µF