UHV1E821MPD1TD
NichiconNichicon
UHV1E821MPD1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHV1E821MPD1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UHV1E821MPD1TD.pdf2.UHV1E821MPD1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UHV1E821MPD1TD
Številka dela UHV1E821MPD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 213565 pcs Podatkovni list 1.UHV1E821MPD1TD.pdf2.UHV1E821MPD1TD.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UHV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.296A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.16A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 19 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 820µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 820µF Aplikacije General Purpose