UVK1J471MHD1TO
NichiconNichicon
UVK1J471MHD1TO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UVK1J471MHD1TO
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UVK1J471MHD1TO.pdf2.UVK1J471MHD1TO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UVK1J471MHD1TO
Številka dela UVK1J471MHD1TO Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 294979 pcs Podatkovni list 1.UVK1J471MHD1TO.pdf2.UVK1J471MHD1TO.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UVK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 900mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.35A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-12591-3
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose