UVK1V101MED
NichiconNichicon
UVK1V101MED Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UVK1V101MED
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UVK1V101MED.pdf2.UVK1V101MED.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UVK1V101MED
Številka dela UVK1V101MED Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1148688 pcs Podatkovni list 1.UVK1V101MED.pdf2.UVK1V101MED.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UVK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 210mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 315mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-17337
UVK1V101MED-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UVK1J680MPD1TD
UVK1J680MPD1TD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL
Na zalogi: 351371 pcs
Prenesi: UVK1J680MPD1TD.pdf
RFQ
UVK1V101MED1TA
UVK1V101MED1TA
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL