UVK1J680MPD
NichiconNichicon
UVK1J680MPD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UVK1J680MPD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UVK1J680MPD.pdf2.UVK1J680MPD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UVK1J680MPD
Številka dela UVK1J680MPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 373075 pcs Podatkovni list 1.UVK1J680MPD.pdf2.UVK1J680MPD.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UVK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 220mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 440mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 68µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 68µF