GEE99F-C0
PanduitPanduit
GEE99F-C0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GEE99F-C0
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka GROMMET EDGE SLOT BLACK 1=100'
Podatkovni listi: 1.GEE99F-C0.pdf2.GEE99F-C0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GEE99F-C0
Številka dela GEE99F-C0 Proizvajalec Panduit
Opis GROMMET EDGE SLOT BLACK 1=100' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2057 pcs Podatkovni list 1.GEE99F-C0.pdf2.GEE99F-C0.pdf
Serija GE Debelina plošče 0.062" ~ 0.099" (1.57mm ~ 2.51mm)