GEE99FR-CY
PanduitPanduit
GEE99FR-CY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GEE99FR-CY
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka GROMMET EDGE FLAME RTRDT 1=100'
Podatkovni listi: 1.GEE99FR-CY.pdf2.GEE99FR-CY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GEE99FR-CY
Številka dela GEE99FR-CY Proizvajalec Panduit
Opis GROMMET EDGE FLAME RTRDT 1=100' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1264 pcs Podatkovni list 1.GEE99FR-CY.pdf2.GEE99FR-CY.pdf
Serija GE Debelina plošče 0.062" ~ 0.099" (1.57mm ~ 2.51mm)