25LSQ56000MEFC36X118
RubyconRubycon
25LSQ56000MEFC36X118 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25LSQ56000MEFC36X118
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 56000UF 20% 25V SCREW
Podatkovni listi: 1.25LSQ56000MEFC36X118.pdf2.25LSQ56000MEFC36X118.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25LSQ56000MEFC36X118
Številka dela 25LSQ56000MEFC36X118 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 56000UF 20% 25V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5055 pcs Podatkovni list 1.25LSQ56000MEFC36X118.pdf2.25LSQ56000MEFC36X118.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.417" Dia (36.00mm)
Serija LSQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 8.4A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 9.072A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.500" (12.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 4.803" (122.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 56000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 56000µF