25LSW100000MEFC51X118
RubyconRubycon
25LSW100000MEFC51X118 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25LSW100000MEFC51X118
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 100000UF 20% 25V SCREW
Podatkovni listi: 1.25LSW100000MEFC51X118.pdf2.25LSW100000MEFC51X118.pdf3.25LSW100000MEFC51X118.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25LSW100000MEFC51X118
Številka dela 25LSW100000MEFC51X118 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 100000UF 20% 25V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.008" Dia (51.00mm)
Serija LSW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 13.1A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 14.148A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.858" (21.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 4.803" (122.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 100000µF Aplikacije General Purpose