25LSW330000MEFC77X151
RubyconRubycon
25LSW330000MEFC77X151 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25LSW330000MEFC77X151
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 330000UF 20% 25V SCREW
Podatkovni listi: 1.25LSW330000MEFC77X151.pdf2.25LSW330000MEFC77X151.pdf3.25LSW330000MEFC77X151.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25LSW330000MEFC77X151
Številka dela 25LSW330000MEFC77X151 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 330000UF 20% 25V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.032" Dia (77.00mm)
Serija LSW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 26A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 28.08A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 1.236" (31.40mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 6.063" (154.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330000µF Aplikacije General Purpose