350BXA10M10X20
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 350BXA10M10X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM RAD
Podatkovni listi: 1.350BXA10M10X20.pdf2.350BXA10M10X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 350BXA10M10X20
Številka dela 350BXA10M10X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 232925 pcs Podatkovni list 1.350BXA10M10X20.pdf2.350BXA10M10X20.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija BXA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 280mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
350B
350B
Proizvajalci: B&K Precision
Opis: CLAMP-ON MULTIMETER 32/320/1000A
Na zalogi: 544 pcs
Prenesi: 350B.pdf
RFQ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN HEADER 12POS VERT UMNL TIN
Na zalogi: 63767 pcs
Prenesi: 350991-4.pdf
RFQ
Opis: CONN HEADER 15POS VERT .250 TIN