350BXA47M16X25
pregled izdelka
Številka dela: 350BXA47M16X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM RAD
Podatkovni listi: 1.350BXA47M16X25.pdf2.350BXA47M16X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 350BXA47M16X25
Številka dela 350BXA47M16X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71851 pcs Podatkovni list 1.350BXA47M16X25.pdf2.350BXA47M16X25.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija BXA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 330mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 660mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 33 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 47µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 47µF Aplikacije General Purpose