350BXA33MEFC16X20
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 350BXA33MEFC16X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM RAD
Podatkovni listi: 1.350BXA33MEFC16X20.pdf2.350BXA33MEFC16X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 350BXA33MEFC16X20
Številka dela 350BXA33MEFC16X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 109471 pcs Podatkovni list 1.350BXA33MEFC16X20.pdf2.350BXA33MEFC16X20.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija BXA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 500mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 33µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 33µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
350ALAA-622.080
350ALAA-622.080
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: OSC VCXO 622.08MHZ PECL SMD
Na zalogi: 5885 pcs
Prenesi: 350ALAA-622.080.pdf
RFQ
350BXC10MEFCT810X20
350BXC10MEFCT810X20
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL