400BXW33MEFR10X30
RubyconRubycon
400BXW33MEFR10X30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400BXW33MEFR10X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 400V T/H
Podatkovni listi: 1.400BXW33MEFR10X30.pdf2.400BXW33MEFR10X30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400BXW33MEFR10X30
Številka dela 400BXW33MEFR10X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 400V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84618 pcs Podatkovni list 1.400BXW33MEFR10X30.pdf2.400BXW33MEFR10X30.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija BXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 340mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 850mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-3133
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 33µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 33µF Aplikacije General Purpose