400BXW39MEFC14.5X20
RubyconRubycon
400BXW39MEFC14.5X20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400BXW39MEFC14.5X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 39UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.400BXW39MEFC14.5X20.pdf2.400BXW39MEFC14.5X20.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 400BXW39MEFC14.5X20
Številka dela 400BXW39MEFC14.5X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 39UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 102965 pcs Podatkovni list 1.400BXW39MEFC14.5X20.pdf2.400BXW39MEFC14.5X20.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.571" Dia (14.50mm)
Serija BXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 360mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 900mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 39µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 39µF