400BXW39MEFC10X35
RubyconRubycon
400BXW39MEFC10X35 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400BXW39MEFC10X35
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 39UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.400BXW39MEFC10X35.pdf2.400BXW39MEFC10X35.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400BXW39MEFC10X35
Številka dela 400BXW39MEFC10X35 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 39UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72911 pcs Podatkovni list 1.400BXW39MEFC10X35.pdf2.400BXW39MEFC10X35.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija BXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 390mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 975mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1318
400BXW39MEFCEFR10X35
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 39µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 39µF Aplikacije General Purpose