400QXW22MEFR8X30
RubyconRubycon
400QXW22MEFR8X30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400QXW22MEFR8X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 400V T/H
Podatkovni listi: 1.400QXW22MEFR8X30.pdf2.400QXW22MEFR8X30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400QXW22MEFR8X30
Številka dela 400QXW22MEFR8X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 400V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 117443 pcs Podatkovni list 1.400QXW22MEFR8X30.pdf2.400QXW22MEFR8X30.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija QXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 220mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 330mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-3476
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 22µF Aplikacije General Purpose