400QXW33MEFC12.5X20
pregled izdelka
Številka dela: 400QXW33MEFC12.5X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka PENCIL CAP
Podatkovni listi: 1.400QXW33MEFC12.5X20.pdf2.400QXW33MEFC12.5X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400QXW33MEFC12.5X20
Številka dela 400QXW33MEFC12.5X20 Proizvajalec Rubycon
Opis PENCIL CAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88609 pcs Podatkovni list 1.400QXW33MEFC12.5X20.pdf2.400QXW33MEFC12.5X20.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija QXW Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 34 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 33µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 33µF