400QXW27MEFR8X35
RubyconRubycon
400QXW27MEFR8X35 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400QXW27MEFR8X35
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 27UF 20% 400V T/H
Podatkovni listi: 1.400QXW27MEFR8X35.pdf2.400QXW27MEFR8X35.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400QXW27MEFR8X35
Številka dela 400QXW27MEFR8X35 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 27UF 20% 400V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 137645 pcs Podatkovni list 1.400QXW27MEFR8X35.pdf2.400QXW27MEFR8X35.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija QXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 375mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-3477
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 27µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 27µF Aplikacije General Purpose