EMIF06-10006C2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMIF06-10006C2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka FILTER RC(PI) 100 OHM/60PF SMD
Podatkovni listi: EMIF06-10006C2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EMIF06-10006C2
Številka dela EMIF06-10006C2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis FILTER RC(PI) 100 OHM/60PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4477 pcs Podatkovni list EMIF06-10006C2.pdf
Napetost - ocenjena - Vrednosti R = 100 Ohms, C = 60pF (Total)
Tip Low Pass Tehnologija RC (Pi)
Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.051" W (2.92mm x 1.29mm) Serija EMIF
Odpornost - Kanal (Ohm) 100 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 15-WFBGA, FCBGA delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število kanalov 6 Tip montaže Surface Mount
Višina 0.030" (0.76mm) Filtriranje 2nd
Zaščita pred ESD Yes natančen opis RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 6 Channel R = 100 Ohms, C = 60pF (Total) 15-WFBGA, FCBGA