FERD40H100STS
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
FERD40H100STS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FERD40H100STS
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE RECT 100V 40A TO220AB
Podatkovni listi: 1.FERD40H100STS.pdf2.FERD40H100STS.pdf3.FERD40H100STS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FERD40H100STS
Številka dela FERD40H100STS Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE RECT 100V 40A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 705mV @ 40A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-16954
FERD40H100STS-ND
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
natančen opis Diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 100V 40A Through Hole TO-220AB Trenutna - povratna puščanja @ Vr 190µA @ 100V
Tok - Povprečni popravek (Io) 40A Capacitance @ Vr, F -